• Promocje
 • Oferta
 • O nas
 • Nasze salony
 • Praca
 • Kontakt
 • Złote obrączki

  Bijou jest partnerem handlowym firmy Złoty Skorpion.

  Jesteśmy wiodącym producentem obrączek w Polsce. Dzięki wykorzystywaniu najnowocześniejszych technologii zapewniamy najwyższą jakość wyrobów i elastyczne czasy realizacji. Nasze wzornictwo zaskakuje pomysłowością i ciekawym zestawieniem form.

  Co nas wyróżnia?

  Dożywotnia gwarancja - udzielamy bezterminowej gwarancji na wyrób

  Stop złota najwyższej jakości - hipoalergiczny stop jednorodny i twardy

  Bardzo trwałe połączenia kolorowe wykonywane przy pomocy technologii dyfuzyjnej

  Bezpłatny grawerunek laserowy

  Dowolna możliwość zestawiania kolorów według trzech wariantów - złoto żółte, różowe i białe

  Każda obrączka jednokolorowa może być wykonana w trzech kolorach - złoto żółte, złoto różowe i białe

   
   

  Jak kupować obrączki

  Dlaczego czasem nie warto oszczędzać, aby później nie żałować wyboru?

  Komfort użytkowania - Obrączki to wybór na całe życie. Nosimy je na co dzień. Soczewkowy kształt i anatomicznie wyprofilowane brzegi sprawią, że obrączka jest wygodna jak żadna inna.

  Możliwość skomponowania wzoru -każdy z oferty ponad 400 wzorów obrączek możecie dopasować do swoich oczekiwań zmieniając kolorystykę, zdobienie, rodzaj i oprawę kamieni, a czasem również masę i szerokość. Chcemy by Wasze obrączki były wyjątkowe. Pytajcie sprzedawców w salonach o możliwość dopasowania się do Waszych oczekiwań.

  Dopasowanie ceny - Cenę obrączek zawsze dopasowujemy do Waszego budżetu . Każdy znajdzie coś dla siebie. Szukający efektownej prezencji i formy wybiorą obrączki z wydatną soczewką, zaś poszukujący korzystnej relacji jakości do ceny mogą wybrać wzór lżejszy lub brylanty zastąpi cyrkoniami.

  Bezpieczeństwo - Nie oszczędzamy na Waszym bezpieczeństwie . Oryginalne obrączki ślubne wykonane są ze złota bez historii - zawsze z pierwszego przetopu z użyciem wyłącznie atestowanych hipoalergicznych dodatków stopowych. 

  Trwałość - najnowsze technologie pozwalają nam zaoferować Wam wyjątkową twardość połączoną z jeszcze lepszą plastycznością obrączek. Oznacza to, że są bardziej odporne na codzienne użytkowanie i jednocześnie łatwiej będzie skorygować ich rozmiar w przyszłości.

  Estetyka - wielokolorowe obrączki ślubne łączone są najnowocześniejszą technologią sinteringu. Pozwala ona na tworzenie niedostępnych dotąd wzorów.

  Odpowiedzialność - Certyfikat autentyczności dołączony do każdej pary obrączek pozwoli Wam nawet w przypadku zniszczenia obrączek, odtworzyć ich wierną replikę.

  Grawerowanie - wyjątkowy grawerunek wykonany najnowocześniejszą technologią laserową pozwala nam na tworzenie na powierzchni i wewnątrz obrączek wszystkiego, co podpowie Wam wyobraźnia. Zapraszamy do kreatywnego zdobienia obrączek ślubnych.

  Dostępność - przystępne terminy realizacji to niewątpliwy atut naszych obrączek

  Jak powstają obrączki

  Na samym początku jest czyste złoto, które jest zbyt miękkie by stać się obrączką. Dodajemy specjalną hipoalergiczną mieszankę poprawiającą walory użytkowe, w ten sposób powstaje stop, a z niego rura.

  Rurę tniemy na krążki. Jeżeli obrączka jest wielokolorowa – krążki są ze sobą łączone bez użycia lutu – metodą dyfuzji, zwanej sinteringiem.

  Przygotowany w ten sposób krążek trafia do walcarki, gdzie nadajemy mu  rozmiar. Ciągle jest zbyt wcześnie, aby nazwać go obrączką. Możemy o niej mówić dopiero po obróbce skrawaniem na najnowocześniejszych tokarkach  CNC.

  Diamentowane zdobienia  i oprawę kamieni wykonujemy na specjalistycznych maszynach CNC, gwarantujących nieosiągalną dla ludzkiej ręki precyzję wykonania.

  Troszcząc się, by Wasze obrączki miały duszę – oddajemy je w do rąk mistrzów złotniczych. Idealne wykończenie każdej płaszczyzny, dbałość o każdy szczegół wymaga ludzkiego oka i ręki. Jeżeli zamówicie grawerunek – my wykonamy go  techniką laserową.

  Umiejętne łączenie najnowszej technologii oraz wiedzy i doświadczenia mistrzów złotniczych pozwala oferować Wam najwyższej jakości produkt indywidualnie dopasowany do Waszych oczekiwań

  Metoda bezszwowa wykonywania obrączek.

  Obrączki wykonane są metodą bezszwową. Oznacza to, że podstawa obrączki wykonana jest z jednego kawałka metalu. Metal zostaje odlany w formie rur, następnie zostaje ciągniony i cięty na odpowiednie krążki. W ten sposób otrzymuje się obrączki o najwyższej jakości.

  obrączki złote

  Zgrzewanie obrączek złotych metodą Sinteringu.

  Większość połączeń obrączek wielobarwnych wykonywanych jest poprzez technikę - łączenie (zgrzewanie) przez przenikanie tzw. Sintering. Zgrzewanie według tej technologii polega na samorzutnym mieszaniu się cząsteczek i atomów łączonych metali i odbywa się według ściśle określonych parametrów tj. temperatury i ciśnienia. Łączenie metali jest trwałe i charakteryzuje się dużo lepszymi walorami estetycznymi. Obrączki wykonane w tej technologii znacznie lepiej znoszą wszelkie korekty rozmiarów.

  obrączki złote

  Profil wewnętrzny soczewkowy.

  W każdym wzorze wykonany jest standardowo profil zaokrąglony od wewnątrz tzw. komfortowe wyprofilowanie lub profil soczewkowy. Specjalne wyprofilowanie zapewnia komfort codziennego użytkowania, powoduje lepsze dotlenienie paluszka i ułatwia ściąganie obrączki. Ponadto każda obrączka posiada delikatnie zaokrąglone krawędzie.

  obrączki złote

  Warianty grawerunku

  Laserowy grawer wykonywany jest gratis.

  obrączki złote

  Kolorystyka obrączek.

  Obrączki można dowolnie zestawiać kolorystycznie. Do wyboru są trzy kolory złota - złoto żółte, złoto różowe i złoto białe. Wybór odpowiedniej kolorystyki dostępny jest w rozwijanych listach każdego produktu.

  obrączki złote

  Tak pakujemy obrączki

   Obrączki złote opakowane są w stylowe i gustowne drewniane opakowanie. Całość zapakowana jest w torebeczkę przewiązaną delikatną wstążką. Obrączki zaopatrzone są w stosowny certyfikat zawierający dane produktu, tj. numer seryjny, model, wagę, rozmiary i specyfikacje kamieni szlachetnych. Dołączona jest również instrukcja obsługi wskazująca jak długo utrzymać blask obrączek.

   obrączki ślubne

  Certyfikaty

  Certyfikat autentyczności jest ważną cechą wyróżniającą nasze obrączki.

  Dokument ten wydawany jest w trosce o bezpieczeństwo i autentyczność. Jest potwierdzeniem oryginalności obrączek i równocześnie dokumentem gwarantującym najwyższą jakość wykonania obrączek. 

  Dzięki danym jakie zawiera certyfikat możliwe jest odtworzenie obrączek w przypadku ich zagubienia lub uszkodzenia.